TÜRKİŞ HALI YIKAMA

Samsun Overlok Hizmeti

Halıların kenarları zamanla eskir ve deforme olur. Zarar gören halıları tekrardan onarmak için overlok hizmeti tercih edilebilir. Firma olarak bizler hızlı ve kaliteli bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Halılarınıza overlok işlemi yaparak yeni gibi görünmesini sağlıyoruz. Her halıya overlok işlemi uygulanmaz.

Halının türüne göre tercih edilen yöntem farklılık gösterir. Halının işlem için uygun olup olmadığını anlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Overlok işlemi için uygun olan halılara gereken işlemler uygulanır. Aynı zamanda bu işlemlerini oldukça ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmuş oluyoruz.

BİZİ ARAYINIZ
0507 760 3333

Overlok Hizmeti İle Neyi Amaçlıyoruz?

Overlok hizmetimiz sayesinde halının kullanım ömrünü uzatmayı amaçlıyoruz. Aşınmış halı kısımlarını tamir ederek siz değerli müşterilere sunuyoruz. Firmamız sayesinde halınız kullanılmaz olmaktan çıkıyor. Overlok işlemlerinde kaliteli malzemeler ve ipler tercih ediyoruz.

Böylece halılar daha dayanıklı ve kullanışlı hale gelmiş oluyor. Çift iğneli makinalarımızla sağlam bir overlok hizmeti sunuyoruz. Halı tamiri, halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama gibi işlemlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Gereken bütün hizmetler en hızlı ve en güvenilir şekilde sizlere sunulur.

Aynı zamanda kapınıza kadar gelerek sizlere hızlı servis imkanı da sunuyoruz. Hızlı servis imkanımız sayesinde ürünleri kapıdan teslim alıyor ve hiçbir hasara sebebiyet vermeden geri teslim ediyoruz. Bu hizmetleri kaçırmayın ve sizlerde yararlanın.  

SAMSUN PRO WEB TASARIM
0507 760 3333
HEMEN ARAYIN
0507 760 3333
 WHATSAPP DESTEK
phone-handsetphonemap-markerearthmenu-circlepointer-rightpointer-left