TÜRKİŞ HALI YIKAMA

HAKKIMIZDA

ATAKUM halı yıkama firmaları içerisinden ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olan  ATAKUM Halı Yıkama olarak hedefimiz; siz değerli müşterilerimize nitelikli, güvenli, profesyonel, sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı titiz bir işletmecilik ile halı yıkama hizmeti vermektir.

Bu hedef ile kalitemizi sizlere sunmak için son teknolojinin kullanıldığı tam otomatik toz alma makineleri, yıkama makineleri, santrifüj makineleri, hav alma ve paketleme makineleri, tecrübeli profesyonel ekibimiz ve halı şampuanlarımızı kullanarak ücretsiz servisimizle yaz kış demeden en iyi halı yıkama hizmetini sunmaktayız.

Halı temizliğinde müşterilerin ilk tercih ettiği halı yıkama fabrikası olan Davet Halı Yıkama yalnızca bir telefon uzağınızdadır.

ATAKUM  halı yıkama firmaları arasında ısrarla ATAKUM Halı Yıkama firmamızı seçen tüm değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

Halı yıkamacılığın ATAKUM ‘daki merkezine hoşgeldiniz. ATAKUM halı yıkama Fabrikamız 2016 yılından itibaran halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halıların nasıl temizleneceğini en iyi biz biliriz. Halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize bırakırız, bunun için hiç bir extra ücret size yansımaz. Halılarınızı cinslerine göre ayırır en uygun yıkama şampuanları ile yıkarız. Her halının farklı yıkama tekniği vardır. Bu tekniklerin hepsine Natural halı yıkama bünyesindeki personeller hakimdir. Halılar evi gösteren ilk eşyadır.Evinize apayrı bi hava katan halılarınıza hakettiği değeri Natural halı yıkama firmamızı tercih ederek verin.

Firmamız Koltuk Yıkama alanında da hizmet vermektedir. Bunun yanında evlere, cafelere ve tüm işletmelere Sandalye yıkama ve Yatak yıkama hizmetide verilmektedir.

Yaşam alanlarımızın her noktasını temiz ve hijyenik tutmaya yönelik çıktığımız yolda, her kesin ve her kesimin her an ihtiyacı olan en temizi sağlamak, temizliği her noktaya uygulamak amacıyla TEMİZMİX TEMİZLİK
PROFESYONEL KADRO
Tamamı yetişmiş ve sertifikalı Temizlik Hizmetinde uzaman kadro, işine sonuç odaklı hizmet anlayışı, temizlik sektöründe yerinde ve hızlı çözümler..

DOĞRU EKİPMAN & KİMYASALLAR

Temizlikte her kişiye ve her kesime, doğru teknolojik makina parkuru ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile temizlik taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz ve hızlı neticeler alıyoruz. Farkı farketmeniz için bir telefonunuz yeterli.
TEMİZMİX TEMİZLİK ŞİRKETLERİ kurulduğu çeyrek asırdan bu yana, ruh ve beden sağlığı için olmazsa olmazlardan olan hijyenik ortamları sağlamaya yönelik çalışmalar ile, temizliğin her dalında üstün gelişimler sergilemiş ve özellikle İstanbul başta olmak üzere temizlik firmalarına istikamet veren bir otorite olmayı başarmıştır. Bu başarımızı şüphesiz bizi yalnız bırakmayan tüm değerli müşterilerimize borçluyuz. Bizi mesleki hayatımızda yalnız bırakmayan kurumsal ve ferdi müşterilerimize müteşekkiriz.

• TEMZMİX Temizlik Şirketinin kararlı ve istikrarlı yönetim kadrosu ile 10 yılı geride bıraktık, hep başarı hep ileri giderek.
• Yetişmiş ve sertifikalı uzman personeller ile binlerce kurumsal ve ferdi müşterimize hizmet verdik.
• Tamamı son teknolojik makina parkuru ile rakiplerimize fark atarak dünya teknolojilerini sektöre kazandırdık.
• Yüzeye ve ürüne göre doğru tespit edilmiş kimyasalları, doğru ellerde uygulatarak müşteri memnuniyetinde zirveye çıktık.
• Uzmanı tarafından uygulanan işlemler neticesinde sürekli portföyümüzü genişlettik.
• Sonuç odaklı çözümler ile zoru başarıp her noktaya ulaşabildik.
• Garantili ve güler yüzlü hizmet sunumu ile sayısız tebriklere hak kazandık.
• Hızlı ve pratik çözümler ile daima yanınızda olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

Misyonumuz
Müşterilerimize en mükemmel temizliği sunmak TEMİZLİK hizmetinde Türkiye’nin en kaliteli hizmetini sunan firmalardan biri olmak.

Vizyonumuz
Sektörün en gelişmiş teknolojileri, en kaliteli malzemelerini kullanarak deneyimli personellerle maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kalite Politikamız
Halı yıkama hizmetimizde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.
TEMİZLİK firmaları arasında güvenilir ve lider firmalardan bir olan Halı Yıkama KOLTUK yıkama ev temizliği inşaat temizliği yorgan yıkama stor perde yıkama ev ilaçlama hizmetleri sunun Firmamız.
Fabrikamızda sektörün en son teknolojisine sahip tam otomatik halı yıkama makinaları, halı sıkma-kurutma makinaları ve halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.
Temizlik alanındaki son teknolojileri ve piyasanın en kaliteli ürünlerini kullanarak müşteri memnuniyeti esasına göre yıkanan halılarınız firmamızda aşağıdaki aşamalardan geçerek en dip noktasına kadar temizlenmektedir.

SAMSUN PRO WEB TASARIM
0507 760 3333
HEMEN ARAYIN
0507 760 3333
 WHATSAPP DESTEK
phone-handsetphonemap-markerearthmenu-circlepointer-rightpointer-left