TÜRKİŞ HALI YIKAMA

Samsun Battaniye Yorgan Yıkama

Battaniye Yorgan Yıkama Önemi Nelerdir?

Battaniye ve yorganlar gün içerisinde çok fazla kullanılıyor. Kullanılan battaniye ve yorganlar kolaylıkla kirlenebiliyor. Kirlenen battaniye ve yorganları nasıl yıkayacağını bilmeyen ev hanımları bu konuda bilgi sahibi olmaya çalışıyor.

Yorgan Yıkamaya Verilir Mi?

Yorganlar özellikle kış aylarında kullanılıyor. Ancak kullanılan yorganlar kirli olursa insan sağlığını tehdit edebiliyor. Özellikle astım rahatsızlığı olanlar kirli yorganlarla uyuyamıyor. Yorgan yıkamak isteyenler, kirlenen yorganların yıkama şirketlerine verilip verilmeyeceğini sorguluyor.
Kirlenen yorganlar, gönül rahatlığıyla yıkamaya verilebiliyor. Bu şirketler kirli yorganları profesyonel bir şekilde yıkıyor. Yıkanan yorganlar sağlam bir şekilde sahibine teslim ediliyor.
Halı yıkama şirketleri, yorgan yıkama işini de yapabiliyor.
BİZİ ARAYINIZ
0507 760 3333

Battaniye ve Yorgan Yıkamanın Yararları

Battaniye ve yorgan yıkamanın pek çok yararı bulunuyor. Yıkanan yorgan ve battaniyeler etrafa temiz koku yayıyor. Bu kokuyu pek çok ev hanımı seviyor. Ancak yıkanacak olan battaniye ve yorganların doğru bir şekilde yıkanması gerekiyor.
Bilinçsiz yapılan işlemlerde battaniye ve yorganlar zarar görebiliyor. Battaniye ve yorgan yıkamanın bazı faydaları:
• Yıkanan battaniye ve yorganlar güzel görünür.
• Yıkanan yorganlar hastalık riskini yarı yarıya azaltır.
• Battaniye ve yorganların yıkanması, kumaş ömrünü uzatabilir.
Battaniye ve yorganların yanlış bir şekilde yıkanması sonucu kumaşlarda renk solması görülebiliyor.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Fiyatları

Battaniye ve yorgan yıkama yorucu olabiliyor. İnsanlar bu işle uğraşmak için zaman bulamıyor. Ancak bu işi profesyonel yapan firmalar bulunuyor. Bu firmalar battaniye ve yorganları gelip evden teslim alıyor. Yıkama işlemi bittiğinde tekrar eve getirip teslim ediyor.

Bu işlem için ödenecek olan ücret değişiyor. Yıkama firmaları değişen adede göre farklı rakamlar söyleyebiliyor. Uzmanlar, fiyat araştırması yapmadan şirketlerle anlaşılmaması gerektiğini söylüyor. Firmalar, internet sitelerinde fiyat bilgisi paylaşabiliyor. Ancak bu rakam güncel olamayabiliyor.
BİZİ ARAYINIZ
0507 760 3333

Battaniye ve Yorgan Ne Sıklıkla Yıkanır?

Battaniye ve yorganların belli zaman aralıklarıyla yıkanması gerekiyor. Kirlenen battaniyeler etrafa kötü koku yayabiliyor. Kötü kokuyla karşılaşmamak için yılda en az 1 defa battaniye ve yorganın yıkatılması gerekiyor.
Kullanıma bağlı olarak battaniye ve yorgan yıkama işlemleri yılda iki defa da yapılabiliyor. Bu konuda gerekli kararı battaniye ve yorgan sahipleri veriyor.
SAMSUN PRO WEB TASARIM
0507 760 3333
HEMEN ARAYIN
0507 760 3333
 WHATSAPP DESTEK
phone-handsetphonemap-markerearthmenu-circlepointer-rightpointer-left