TÜRKİŞ HALI YIKAMA

Samsun Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Araç sahipleri, araçlarının temizliğine çok fazla önem verirler. Araçlar çok fazla kullanılması nedeniyle çok hızlı bir şekilde kirlenebilirler. Bu gibi durumlarda da temizlik gerekli hale gelebilir. Araçlarda çoğunlukla zor kir tutan kumaşlar kullanılır. Bunun yapılmasının nedeni ise, kirlenmelerin geciktirilmesidir.
Fakat araçların kirlenmesinin önüne geçilemez. Araç koltukları kullanıcıların kendileri tarafından temizlenebileceği gibi, bazı firmaların yardımıyla da yapılabilir. Firmalar araç koltuklarını temizleme konusunda çok profesyonel hizmet sağlarlar. Firmamızda bu konuda deneyimli hizmet veren bir kadroya sahiptir ve araçlarınıza en iyi koltuk yıkama hizmetini sunar.

Araç Koltuk Yıkama Neden Önemlidir?

Araç koltukları çok fazla kullanılan alanlardır. Bu alanların kirli olması, bazı zararlı hastalıklara da yol açabilir. Bunun olmaması için temizliğine çok dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca araç koltuk yıkama yapılmadığı zaman, koltuklarda oluşan lekeler kalıcı olabilir. Kalıcı kir oluşmadan müdahale edilmeli ve daha da artmasının önüne geçilmelidir.
BİZİ ARAYINIZ
0507 760 3333

Araç Koltuklarının Hepsi Aynı Yöntemle Mi Temizlenir?

Araç koltuklarının temizliği yapılırken ilk olarak nasıl bir kumaş olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Firmamız bu konuda deneyimli bir ekibe sahiptir ve ekip arkadaşlarımız araçlarınız için en iyi temizliği sağlar. Araçlarınızın koltukları kumaş ya da deri formlarda olabilir. Kumaş olan koltukların temizliği, derilere nazaran daha zor olabilir. Fakat koltuklarınız için en etkili temizlik yöntemlerini hizmetinize sunuyoruz. Bu sayede araç koltuklarınızı kumaş dahi olsa, en iyi şekilde temizliyoruz.

Araç Koltuk Yıkama Öncesinde Yapılması Gerekenler

Araç koltukları yıkanmadan önce yapılması gereken bazı işlemler vardır. Bu işlemler sayesinde araç temizliği daha rahat yapılabilir. Araç koltuklarının en iyi şekilde yapılabilmesini sağlayacak uygulamalar şunlardır;
• Koltuk üzerinde yer alan kalabalıklar yok edilmelidir.
• Eğer ki koltuklarda kırıntı varsa, bunlar mutlaka süpürgeyle çektirilmelidir.
Bu işlemler yapıldıktan sonra, araç koltuk yıkama işlemine rahatça başlanabilir. Firmamız uzun yıllardır bu hizmeti vermesi nedeniyle, temizlik öncesi ve sonrasında nasıl hareket edileceğinde çok bilinçlidir.
BİZİ ARAYINIZ
0507 760 3333

Araç Koltuk Yıkama Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç koltukları yıkanmadan öncesi kadar, olay esnasında nasıl hareket edildiği de önemlidir. Öncelikle aracın kumaşına göre hareket edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Eğer ki deri bir kumaşsa bakımına çok fazla dikkat edilmelidir. Koltuk yıkama esnasında, koltukta delik olup olmamasına da dikkat edilmelidir. Konu hakkında gerekli bilgiye hakim değilseniz, firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.
SAMSUN PRO WEB TASARIM
0507 760 3333
HEMEN ARAYIN
0507 760 3333
 WHATSAPP DESTEK
phone-handsetphonemap-markerearthmenu-circlepointer-rightpointer-left